O nas

Gabinet Stomatologiczny Denticus Rzeszów

W Gabinecie Stomatologicznym Denticus, leczymy pacjentów od ponad 25 lat przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii. Gabinet koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki stomatologicznej, chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, czy też stomatologii dziecięcej.

Nowoczesne leczenie stomatologiczne

Dbając o zadowolenie naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, proponujemy leczenie w komfortowych warunkach, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie stomatologii i protetyki stomatologicznej. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie w celu dostosowania planu leczenia do jego potrzeb.

Dentysta na NFZ Rzeszów

NZOZ Denticus działając w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczy również usługi w zakresie bezpłatnego leczenia stomatologicznego i profilaktyki stomatologicznej. Zakres świadczeń obejmuje stomatologię ogólną dla dorosłych i dzieci. Niezależnie od tego czy jesteście Państwo naszymi stałymi czy nowymi pacjentami uczynimy wszystko aby przywrócić zdrowy uśmiech na Waszej twarzy.

Gabinet Stomatologiczny Denticus mieści się w Rzeszowie w dwóch lokalizacjach:

ul. Słowackiego 11

ul. Graniczna 4b/7b